Matbaa Ankara’da neler var ?

Katalog Baskı :

Katalog bir firmanın vizyonudur; bir matbanın ise prestiji anlamına
gelmektedir. Ürün katalogları, teknik kataloglar, fuara hazırlanan
firmalara özel tanıtım katalogları hazırlanmaktadır. .
Firmamız, Matbaa Ankara; Ankara’da imalatını yapıp Türkiye çapında adını duyurmuş bir çok markanın grafik tasarım ve basım aşamasında
ön plandadır. Katalog çalışmalarında sıradışı grafik çalışmaları ve
yüksek kaliteli baskı parkurumuzla her geçen gün müşteri
portföyümüzü ve matbaamızı geliştirmekteyiz. .
Katalog çalışmalarında matbaa fiyatını belirleyen unsur; sayfa sayısı,
kağıt gramajı ve basım adedidir. Müşteri temsilcimiz sizleri bu
doğrultuda yönlendirebilir.Örnek basımlar sunabilir. .

Broşür Baskı :

Broşür çalışmaları A4 – A5 ölçülerinde veya özel ebatlarda tasarlanabilir, isteğe göre katlamalı veya özel kesimli broşür basılabilir.
Kağt gramajı, laminasyon uygulaması veya farklı mücellit seçenekleri matbaamızın bünyesinde yapılmaktadır. Grafik tasarım
aşamasından paketlemeye kadar en hassas ve olabildiğince hızlı
sürede üretim yapılmaktadır. .

Kartvizit Baskı :

Firmanın kurumsal kimliğini temsil eden bir matbaa ürünüdür.
Doğru kartvizit iyi bir grafik tasarım çalışmasının akabinde kaliteli bir
basım gerektirmektedir. . Matbaa Ankara olarak kurumsal kimlik yapılandırılması öncelikli çalışmalarımız arasındadır. Kartvizit fiyatını belirleyen unsur kağıt kalitesi ve basım adetidir. .

ETİKET l RULO ETİKET l TABAKA ETİKET

Etiket çalışmaları yapışkanlı etiket, karton etiket, kuşe etiket olarak ayrılmıştır.  Matbaa Ankara olarak tabaka etiket ve rulo etiket imalatımız ile gerek ambalaj gerek ürün detaylarını ön plana çıkartarak müşteri gereksinimlerine uygun grafik tasarım çalışmaları ile baskı yapmaktayız. .

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik bir firmanın vizyonunu temsil etmektedir. Kartvizit, antetli kağıt, diplomat zarf, torba zarf, fatura, irsaliye çalışmalarımızdan bazılarıdır. Matbaa Ankara olarak alanında uzman firmaların kurumsal kimlik çalışmalarını yürütmekte ve tasarladığımız tüm çalışmaları matbaamızda basımını yürütmekteyiz. Dilediğiniz zaman referans alabilirsiniz. .

BLOKNOT

Bloknot basımlarında en uygun fiyat ve hızlı teslimat ile lideriz. Tüm grafik
çalışmalarını ve baskılarını kendi bünyesinde profesyonel ekibi ile yürütmektedir. Hazırlanan çalışmalar son teknoloji makina parkuru ve deneyimli ekibi ile baskıya dönüştürülmektedir. Modern sıradan bir matbaanın ötesindedir.
AFİŞ
Genel olarak 35×50 – 50×70 – 70×100 cm ebatlarında basılmaktadır. Önerdiğimiz kağıt gramajları 115,135,170 gr. kuşe kağıtlardır. Yoğunluklu olarak 4 renk olarak basılan afişlerde ebadın büyük olmasından ötürü göz alıcı renkler ve baskı kalitesi ön plandadır. Matbaamızda tüm afişler dört renkli son teknoloji makinalarda basılmakta ve paketlemesi yapılmaktadır. .
FATURA l İRSALİYE
Fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu gibi resmi evrakların basım şekli cilt ve
sürekli form olarak ayrılmaktadır. Ürün maliyeti belirlemede önemli detaylar basımdaki renk sayısı, nüshaların sayısı ve kaç adet basılacağıdır. Fatura ve irsaliye basımındaki gerekli evraklar ; imza sürküsü, son ayın vergi tahakkuku ve vergi levhası. .
CEPLİ DOSYA :
Matbaamızın bu çalışma için önerdiği kağıt amerikan bristol veya mat kuşe
kağıt olmaktadır.İsteğe göre kısmi lak, kabartma lak, gofre gibi özel uygulamalar ile basım yapılmaktadır.

Matbaa Ankara – Ankara Matbaa – Ucuz Matbaa – Kaliteli Matbaa – Kartvizit Ankara  – Ankara Kartvizit – Katalog Ankara – Katalog Basımı –

Bir cevap yazın